מחויבות חברתית

012 סמייל היא חלק מהקהילה והחברה של מדינת ישראל – ופועלת למען הקהילה והחברה בשורה ארוכה של פרויקטים חשובים בתחומים שונים

012 סמייל מחויבת לגיל הזהב

מזה כעשר שנים פועלת 012 סמייל למען בני גיל הזהב.
 
פרויקט "מחויבים לגיל הזהב" נועד "לערוך היכרות" בין בני גיל הזהב לבין עולם המחשבים והאינטרנט. במסגרת הפעילות, המתבצעת בחדרי הדרכה מרווחים ונוחים, תורמים מתנדבים רבים מקרב עובדי 012 סמייל מזמנם – במטרה לסייע לבני גיל הזהב ולהעשיר את עולמם.
 
במסגרת הפרויקט, המתבצע בשיתוף פעולה עם איגוד האינטרנט הישראלי וארגון יד שרה, עובדי 012 סמייל מעבירים קורסים מיוחדים לבני גיל הזהב. כך, למשל, הקורס "שוברים את הקרח" נועד לסייע לבני גיל הזהב לפתח אפיק תקשורת נוסף עם הילדים והנכדים. במסגרת זו, הם לומדים לגלוש באינטרנט, לכתוב מסמכים, לקבל ולשלוח הודעות דואר אלקטרוני; וגם לבצע פעולות המקלות במידה רבה על שגרת החיים – למשל, לבדוק תוצאות של בדיקות דם באופן מקוון.
 
בני גיל הזהב שלקחו חלק בקורסים של 012 סמייל מעידים, כי עתה קל ונוח להם הרבה יותר לעבוד בסביבה ממוחשבת ביד שרה, וכן לתקשר עם בני משפחה וחברים.

012 סמייל למען ילדים חולי סרטן

מזה שבע שנים פועלת 012 סמייל למען ילדים החולים בסרטן.
 
מדי שנה שולחת האגודה למלחמה בסרטן ילדים חולי סרטן, במצב מחלה מתקדם, יחד עם בני משפחתם, לחופשה בת שבוע בכפר הילדים באורלנדו שבמדינת פלורידה בארה"ב (הנופש החל ביוזמת "תנו לילדים את העולם", ע"ש מירי שטרית ז"ל). המשפחות, שלרשותן עומד רכב צמוד עם מלווה הדובר אנגלית, מתאכסנות בווילות המצוידות בכל השירותים הדרושים כדי להקל על שהייתם של הילדים החולים – והם מצידם נהנים ממגוון עשיר של פעילויות במתקנים רבים ומאפשרויות בילוי נוספות. ההדים המגיעים עם שובן של המשפחות לארץ מרגשים מאוד - ומחזקים את הרצון להמשיך ולהתאמץ כדי להעלות חיוך על פניהם של הילדים, ולאפשר להם להגשים את אחת ממשאלות לבם.
 
012 סמייל לוקחת חלק בפרויקט החשוב באמצעות מימון הטיול עבור ילד אחד ובני משפחתו – וכך מדי שנה בשנה. מתוך תחושת מחויבות חברתית ורצון לעשות למען הקהילה, אנו רואים זכות גדולה באפשרות לעזור ולתמוך בהגשמת משאלת לב של ילד הזקוק לכך.

012 סמייל למען הקהילה

​לאורך כל השנה 012 סמייל לוקחת חלק בעשרות פרויקטים חברתיים חשובים, בהתאם לקריטריונים שנקבעו מראש. כך, למשל, בחודש פברואר האחרון תרמה החברה את החסות המרכזית לאירוע התרמה שקיימה עמותת אלו"ט עבור בניית "בית גנים" – בית לאוטיסטים מבוגרים בירושלים.
ערוץ היוטיוב שלנו
012 בפייסבוק
צור קשר
הציוצים שלנו
בלוג השירות והתמיכה

למידע כללי, בירורים, עדכונים, שינויים

  • 3012*או1-700-700-012
    ימים א'-ה':07:00-20:00
    בימי ו' וערבי חג:08:00-13:00
  • מלא את פרטי הפניה ונציגנו יחזור אליך
Feedback Form
Leads to Insight